GP Premium - en to nl translation catalogue (850 entries)

en: % Comments
nl: % reacties

[ctx: %1$s is post type label. %2$s is taxonomy label.]
en: %1$s %2$s Archive
nl: %1$s %2$s archief

en: %s Units
nl: %s eenheden

[ctx: %s is a singular post type name]
en: %s Archive
nl: %s archief

[ctx: %s is a singular post type name]
en: %s Archives
nl: %s archieven

en: + More
nl: + Meer

en: 0 Widgets
nl: 0 widgets

en: 1 Comment
nl: 1 reactie

en: 1 Widget
nl: 1 widget

en: 100% Width
nl: 100% breedte

en: 2 Widgets
nl: 2 widgets

en: 3 Widgets
nl: 3 widgets

en: 4 Widgets
nl: 4 widgets

en: 403 Forbidden. Your server is not able to communicate with generatepress.com in order to activate your license key.
nl: 403 Verboden. Je server is niet in staat om te communiceren met generatepress.com om je licentie sleutel te activeren.

en: 404 Template
nl: 404 sjabloon

en: 5 Widgets
nl: 5 widgets

en: <code>%copy%</code> to include the copyright symbol.
nl: <code>%copy%</code> om het copyright symbool te gebruiken.

en: <code>%current_year%</code> to update year automatically.
nl: <code>%current_year%</code> om het jaar automatisch bij te werken.

[ctx: A size unit for CSS markup]
en: Degree
nl: Graden

en: Above Content Area
nl: Boven inhoudsgebied

en: Above Header
nl: Boven header

en: Above Title
nl: Boven titel

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate GenerateBlocks
nl: Activeer GenerateBlocks

en: Activating plugins
nl: Plugins aan het activeren

en: Active Elements
nl: Actieve elementen

en: Add Exclusion Rule
nl: Toevoegen uitsluitingsregel

en: Add Location Rule
nl: Voeg locatieregel toe

en: Add Media
nl: Media toevoegen

en: Add New Element
nl: Nieuw element toevoegen

en: Add New Header
nl: Toevoegen nieuwe header

en: Add New Hook
nl: Toevoegen nieuwe hook

en: Add New Layout
nl: Toevoegen nieuwe layout

en: Add Section
nl: Sectie toevoegen

en: Add User Rule
nl: Toevoegen gebruikersregel

en: Add a background image to this Container to make it dynamic.
nl: Voeg een achtergrond toe aan deze Container om deze dynamisch te maken.

en: Add a fully-featured secondary navigation to your site.
nl: Voegt een volledig uitgeruste secundaire navigatie toe aan je site.

en: Add colors, typography, and layout options to your WooCommerce store.
nl: Voeg kleuren, typografie en lay-out opties toe aan je WooCommerce winkel.

en: Add custom classes to the Page Hero element.
nl: Voeg aangepaste klassen toe aan het Page Hero element.

en: Add default archive navigation container
nl: Voeg standaard archief navigatie container toe

en: Add to the top padding of your Page Hero to prevent overlapping.
nl: Voeg toe aan de top padding van je Page Hero om overlappen te voorkomen.

en: Additional Cleanup
nl: Extra opruimen

en: Advanced
nl: Gevorderd

en: After content
nl: Na inhoud

en: After content container
nl: Na inhoud-container

en: After header
nl: Na header

en: After post title
nl: Na bericht titel

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: All
nl: Alles

en: All Archives
nl: Alle archieven

en: All Elements
nl: Alle elementen

en: All Singular
nl: Alle Enkele

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: All block types
nl: Alle bloktypes

en: All posts
nl: Alle berichten

en: All types
nl: Alle soorten

en: Alt Button Background
nl: Alt-knop achtergrond

en: Alt Button Background Hover
nl: Alt-knop achtergrond hover

en: Alt Button Text
nl: Alt-knop tekst

en: Alt Button Text Hover
nl: Alt-knop tekst hover

en: Amount
nl: Bedrag

en: An error occurred, please try again.
nl: Er is iets fout gegaan. Probeer het opnieuw.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply to
nl: Toepassen op

en: Archive Content Title
nl: Archief inhoud titel

en: Archive Content Title (H2)
nl: Titel archiefinhoud (H2)

en: Archive Content Title Hover
nl: Archief inhoud titel hover

en: Archive Navigation
nl: Archief navigatie

en: Archives
nl: Archieven

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Author Archives
nl: Schrijverarchieven

en: Author archives
nl: Auteur archieven

en: Author avatar
nl: Auteur avatar

en: Author description
nl: Schrijver omschrijving

en: Author meta
nl: Auteur meta

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Back to Top Button
nl: Terug naar boven knop

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background Color Overlay
nl: Achtergrondkleur bedekking

en: Background Current
nl: Achtergrond huidig

en: Background Hover
nl: Achtergrond hover

en: Background Image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Background Images
nl: Achtergrondafbeeldingen

en: Background Overlay
nl: Achtergrondbedekking

en: Background Position
nl: Achtergrondpositie

en: Backgrounds
nl: Achtergronden

en: Backing up options
nl: Instellingen aan het opslaan

en: Before content
nl: Voor inhoud

en: Before content container
nl: Voor inhoud-container

en: Before post title
nl: Voor berichttitel

en: Begin Import
nl: Begin importeren

en: Below Header
nl: Onder header

en: Below Title
nl: Onder titel

en: Block
nl: Blok

en: Blocks
nl: Blokken

en: Both Sidebars
nl: Beide zijbalken

en: Both Sidebars on Left
nl: Beide zijbalken links

en: Both Sidebars on Right
nl: Beide zijbalken rechts

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Bottom Padding
nl: Padding onder

en: Bottom margin
nl: Onderste marge

en: Box Type
nl: Box type

en: Branding Type
nl: Merktype

en: Breakpoint
nl: Breekpunt

en: Built by
nl: Gebouwd door

en: Bulk Actions
nl: Bulkacties

en: Button
nl: Knop

en: Button Background
nl: Knop-achtergrond

en: Button Background Hover
nl: Knop-achtergrond hover

en: Button Text
nl: Knoptekst

en: Button Text Hover
nl: Knoptekst hover

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Cart Background Color
nl: Winkelwagen achtergrondkleur

en: Cart Text Color
nl: Winkelwagen tekstkleur

en: Catalog Product Titles
nl: Catalogus product titels

en: Category
nl: Categorie

en: Center
nl: Midden

en: Change
nl: Verander

en: Change the spacing for various elements using pixels.
nl: Verander de tussenruimte voor diverse elementen in pixels.

en: Check for posts with the same term as the current post.
nl: Zoek naar berichten met dezelfde term als het huidige bericht.

en: Check out your new site and start making it yours!
nl: Bekijk je nieuwe site en geef het jouw unieke stijl!

en: Checking demo content
nl: Demo-inhoud controleren

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Choose Color
nl: Selecteer kleur

en: Choose Current Color
nl: Kies huidige kleur

en: Choose Element Type
nl: Kies elementtype

en: Choose Hover Color
nl: Kies hover kleur

en: Choose Initial Color
nl: Kies de initiële kleur

en: Choose from an extensive library of professionally designed starter sites.
nl: Kies uit een uitgebreide bibliotheek van professioneel ontworpen starterssites.

en: Choose when this element should display.
nl: Kies wanneer dit element moet worden getoond.

en: Choose when this element should not display.
nl: Kies wanneer dit element niet moet worden getoond.

en: Choose your dynamic content type.
nl: Selecteer je dynamische inhoudstype

en: Choose your dynamic image type.
nl: Kies type dynamische afbeelding

en: Choose your hook
nl: Kies je hook

en: Choose...
nl: Kies...

en: Choose…
nl: Selecteer...

en: Cleaning up
nl: Aan het opruimen

en: Click and drag to sort
nl: Klik en sleep om te sorteren

en: Click to edit
nl: Klik om te bewerken

en: Click to edit content
nl: Klik om inhoud te bewerken

en: Click to edit settings
nl: Klik om instellingen te bewerken

en: Click to remove
nl: Klik om te verwijderen

en: Clicking the above button will design your overlay by changing some of your off canvas color and typography options.
nl: Klikken op bovenstaande knop ontwerpt de overlay door een aantal van de off canvas kleur- en  typografie-instellingen te wijzigen.

en: Close
nl: Sluiten

en: Close Button
nl: Sluiten-knop

en: Colors
nl: Kleuren

en: Column Gap
nl: Kolom tussenruimte

en: Columns
nl: Kolommen

en: Comments
nl: Reacties

en: Comments area
nl: Reacties gebied

en: Comments number
nl: Aantal reacties

en: Configure
nl: Configureer

en: Confirm Import
nl: Bevestig importeren

en: Contain
nl: Bevat

en: Container Width
nl: Containerbreedte

en: Content
nl: Inhoud

en: Content (no sidebars)
nl: Inhoud (geen zijbalken)

en: Content / Sidebar
nl: Inhoud / Zijbalk

en: Content / Sidebar / Sidebar
nl: Inhoud / Zijbalk / Inhoud

en: Content Area
nl: Inhoudsgebied

en: Content Padding
nl: Inhoud padding

en: Content Separator
nl: Inhoudscheiding

en: Content Template
nl: Inhoud template

en: Content Title
nl: Inhoudstitel

en: Content Width
nl: Inhoudbreedte

en: Content font size
nl: Inhoud lettergrootte

en: Content restored.
nl: Inhoud teruggezet.

en: Content type
nl: Inhoudtype

en: Continue Shopping
nl: Ga door met winkelen

en: Copyright
nl: Auteursrecht

en: Core
nl: Kern

en: Cover
nl: Bedek

en: Create
nl: Maak

en: Current post
nl: huidig bericht

en: Current year template tag
nl: Huidig jaartal template tag

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Classes
nl: Aangepaste classes

en: Custom Hook
nl: Aangepaste hook

en: Custom Hook Name
nl: Aangepast hook naam

en: Custom ID
nl: Aangepast ID

en: Custom Image
nl: Aangepaste afbeelding

en: Custom field
nl: Aangepast veld

en: Custom field name
nl: Aangepast veld-naam

en: Custom hook name
nl: Aangepaste hook naam

en: Custom more link
nl: Aangepaste meer link

en: Custom post meta. Replace "name" with the name of your custom field.
nl: Aangepast bericht meta. Vervang "naam" door de naam van je aangepaste veld.

en: Date Archives
nl: Datumarchieven

en: Date type
nl: Datumtype

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Deactivating imported plugins
nl: Deactiveren geïmporteerde plugins

en: Debug Mode Enabled
nl: Foutopsporingsmodus ingeschakeld

en: Default
nl: Standaard

en: Desktop Toggle Label
nl: Desktop schakel label

en: Desktop only
nl: Alleen op desktop

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable Elements
nl: Elementen uitschakelen

en: Disable Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding uitschakelen

en: Disable Site Footer
nl: Site footer uitzetten

en: Disable Site Header
nl: Site header uitzetten

en: Disable default pagination
nl: Standaard paginering uitschakelen

en: Disable default post navigation
nl: Standaard berichtnavigatie uitschakelen

en: Disable default theme elements on specific pages or inside a Layout Element.
nl: Schakel standaard thema-elementen uit op specifieke pagina's of binnen een layout element.

en: Disable featured image
nl: Uitzetten uitgelichte afbeelding

en: Disable primary post meta
nl: Uitzetten primaire bericht-meta

en: Disable the featured image on posts with this hero area.
nl: Schakel de afgebeelde afbeelding uit op berichten met dit hero-gebied.

en: Disable title
nl: Uitzetten titel

en: Display Order
nl: Weergavevolgorde

en: Display Rules
nl: Weergaveregels

en: Display add to cart button
nl: Toon voeg toe aan winkelmand knop

en: Display add to cart panel on scroll
nl: Toon toevoegen aan winkelwagenpaneel bij scrollen

en: Display breadcrumbs
nl: Toon broodkruimelpad

en: Display cart in menu
nl: Toon winkelmand in menu

en: Display cart panel on add to cart
nl: Toon winkelwagenpaneel bij toevoegen aan winkelwagen

en: Display comment count
nl: Toon aantal reacties

en: Display featured images
nl: Toon uitgelichte afbeeldingen

en: Display mini cart sub-menu
nl: Toon mijn mini-winkelwagen menu

en: Display padding around images
nl: Toon padding rond afbeeldingen

en: Display page title
nl: Toon paginatitel

en: Display post author
nl: Toon berichtschrijver

en: Display post categories
nl: Toon berichtcategorieën

en: Display post date
nl: Toon berichtdatum

en: Display post navigation
nl: Toon berichtnavigatie

en: Display post tags
nl: Toon berichttags

en: Display posts in columns
nl: Toon berichten in kolommen

en: Display posts in masonry grid
nl: Toon berichten in masonry raster

en: Display price
nl: Toon prijs

en: Display product image
nl: Toon productafbeelding

en: Display product meta data
nl: Toon product metagegevens

en: Display product results count
nl: Toon aantal producten

en: Display product sorting
nl: Toon productsortering

en: Display product tabs
nl: Toon producttabs

en: Display product title
nl: Toon producttitel

en: Display quantity buttons
nl: Toon hoeveelheidsknoppen

en: Display rating
nl: Toon beoordeling

en: Display read more as button
nl: Toon lees meer als knop

en: Display related products
nl: Toon gerelateerde producten

en: Display sale flash
nl: Toon aanbiedingflits

en: Display secondary image on hover
nl: Toon tweede afbeelding bij hover

en: Display short description
nl: Toon korte beschrijving

en: Display this element for specific user roles.
nl: Toon dit element voor specifieke gebruikersrollen.

en: Display upsell products
nl: Toon upsell producten

en: Displays a dynamic image from your chosen source.
nl: Geef een dynamische afbeelding weer van je gekozen bron

en: Displays dynamic content based on your chosen source.
nl: Toont dynamische inhoud gebaseerd op je gekozen bron.

en: Distraction-free mode
nl: Afleidingsvrije modus

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Downloading content
nl: Inhoud aan het downloaden

en: Dropdown Direction
nl: Dropdown richting

en: Dynamic Background Image
nl: Dynamische achtergrond afbeelding

en: Dynamic CSS Print Method
nl: Dynamische CSS afdrukmethode

en: Dynamic Content
nl: Dynamische inhoud

en: Dynamic Image
nl: Dynamische afbeelding

en: Dynamic Link
nl: Dynamische link

en: Dynamic content
nl: Dynamische inhoud

en: Dynamic image
nl: Dynamische afbeelding

en: Dynamic image placeholder
nl: Dynamische afbeelding placeholder

en: Dynamic link type
nl: Dynamische link-type

en: Dynamic options
nl: Dynamische instellingen

en: Dynamic text type
nl: Dynamische tekst type

en: Edit Element
nl: Bewerk element

en: Edit Header
nl: Bewerk header

en: Edit Hook
nl: Bewerk hook

en: Edit Layout
nl: Bewerk layout

en: Edit Section
nl: Sectie bewerken

en: Editor width
nl: Breedte editor

en: Element Classes
nl: Elementklassen

en: Element published.
nl: Element gepubliceerd.

en: Element reverted to draft.
nl: Element omgezet naar concept.

en: Element scheduled.
nl: Element ingepland.

en: Element updated.
nl: Element bijgewerkt.

en: Elements
nl: Elementen

en: Elements (%s)
nl: Elementen (%s)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enter valid license key for automatic updates.
nl: Vul geldige licentiecode in voor automatische updates.

en: Enter your license key to activate updates.
nl: Voer je licentiesleutel in om updates te activeren.

en: Entire Site
nl: Hele site

en: Entry Meta Links
nl: Bericht meta links

en: Entry Meta Links Hover
nl: Bericht meta links hover

en: Entry Meta Text
nl: Bericht meta tekst

en: Error Message Background
nl: Foutbericht achtergrond

en: Error Message Text
nl: Foutbericht tekst

en: Error: Content already detected in default editor.
nl: Fout: al inhoud gevonden in standaard editor.

en: Excerpt
nl: Uittreksel

en: Excerpt length
nl: Lengte uittreksel

en: Excerpt word count
nl: Uittreksel aantal woorden

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Exclusions
nl: Uitsluitingen

en: Execute PHP
nl: PHP uitvoeren

en: Execute Shortcodes
nl: Shortcodes uitvoeren

en: Existing Site Import Detected
nl: Bestaande site import gevonden

en: Export
nl: Exporteren

en: Export your customizer settings.
nl: Exporteer je customizer instellingen.

en: External File
nl: Extern bestand

en: Fade
nl: Vervagen

en: Fallback Image
nl: Terugvalafbeelding

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Featured Images
nl: Uitgelichte afbeeldingen

en: Featured image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: First post
nl: Eerste bericht

en: Fixed
nl: Vast

en: Float Left
nl: Drijf links

en: Float Right
nl: Drijf rechts

en: Font family
nl: Lettertype familie

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Font weight
nl: Dikte lettertype

en: Footer Area
nl: Footer gebied

en: Footer Bar
nl: Footerbalk

en: Footer Padding
nl: Footer padding

en: Footer Widget Area
nl: Footer widget gebied

en: Footer Widget Area Padding
nl: Footer widgetgebied padding

en: Footer Widgets
nl: Footer widgets

en: Form Background
nl: Formulierachtergrond

en: Form Background Focus
nl: Formulierachtergrond focus

en: Form Border
nl: Formulier rand

en: Form Border Focus
nl: Formulierrond focus

en: Form Text
nl: Formuliertekst

en: Form Text Focus
nl: Formuliertekst focus

en: Forms
nl: Formulieren

en: Front Page
nl: Voorpagina

en: Full Content
nl: Volledige inhoud

en: Full Screen
nl: Volledig scherm

en: Full Width
nl: Volledige breedte

en: Full Width (no padding)
nl: Volledige breedte (geen padding)

en: GP Premium requires GeneratePress to be your active theme.
nl: GP Premium vereist dat GeneratePress je actieve thema is.

en: Gathering information
nl: Informatie aan het verzamelen.

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: GeneratePress Site Library
nl: GeneratePress Sitebibliotheek

en: GeneratePress has an update available.
nl: Er is een update beschikbaar voor GeneratePress.

en: Generating your dynamic CSS in an external file offers significant performance advantages.
nl: Het genereren van je dynamische CSS in een extern bestand biedt aanzienlijke prestatievoordelen.

en: Get Started
nl: Nu beginnen

en: Get alpha and beta updates directly to your Dashboard.
nl: Ontvang alpha en beta updates direct in je Dashboard.

en: Global Colors
nl: Globale kleuren

en: Global setting
nl: Globale instelling

en: Go Back
nl: Ga terug

en: HTML is allowed.
nl: HTML is toegestaan.

en: Header Background
nl: Header-achtergrond

en: Header Padding
nl: Header padding

en: Heading 1 (H1)
nl: Kop 1 (H1)

en: Heading 1 (H1) Color
nl: Kop 1 (H1) kleur

en: Heading 2 (H2)
nl: Kop 2 (H2)

en: Heading 2 (H2) Color
nl: Kop 2 (H2) kleur

en: Heading 3 (H3)
nl: Kop 3 (H3)

en: Heading 3 (H3) Color
nl: Kop 3 (H3) kleur

en: Heading 4 (H4)
nl: Kop 4 (H4)

en: Heading 4 (H4) Color
nl: Kop 4 (H4) kleur

en: Heading 5 (H5)
nl: Kop 5 (H5)

en: Heading 5 (H5) Color
nl: Kop 5 (H5) kleur

en: Heading 6 (H6)
nl: Kop 6 (H6)

en: Headings
nl: Koppen

en: Height
nl: Hoogte

en: Hello World
nl: Hallo wereld

en: Help
nl: Hulp

en: Hide when scrolling down
nl: Verberg wanneer naar beneden word gescrollt

en: Hook name
nl: Hook naam

en: Horizontal Alignment
nl: Horizontale uitlijning

en: I understand
nl: Ik begrijp het

en: Ignore Languages
nl: Talen negeren

en: Image Alignment
nl: Afbeeldinguitlijning

en: Image height
nl: Afbeeldingshoogte

en: Image size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: Image width
nl: Afbeeldingsbreedte

en: Import
nl: Importeren

en: Import / Export
nl: Importeren / exporteren

en: Import Complete
nl: Import compleet

en: Import Demo Content
nl: Importeer demo inhoud

en: Import Theme Options
nl: Importeer thema-instellingen

en: Import your customizer settings.
nl: Importeer je customizer instellingen.

en: Import/Export
nl: Import/export

en: Importing content
nl: Inhoud aan het importeren

en: Importing options
nl: Instellingen aan het importeren

en: Importing site options
nl: Site-instellingen aan het importeren

en: Importing theme options
nl: Thema-instellingen worden geïmporteerd

en: Importing widgets
nl: Widgets aan het importeren

en: In same term
nl: In dezelfde term

en: Info Message Background
nl: Info bericht achtergrond

en: Info Message Text
nl: Info bericht tekst

en: Inherit
nl: Overerven

en: Inherit from parent
nl: Overerven van bovenliggend

en: Initiate smooth scroll on anchor links using the <code>smooth-scroll</code> class.
nl: Gebruik de <code>smooth-scroll</code> klasse om soepel te scrollen naar ankerlinks.

en: Inline Embedding
nl: Inline inbedding

en: Inline alignment
nl: Inline uitlijning

en: Inline post meta items
nl: Inline bericht meta-termen

en: Inner Box Type
nl: Binnenste box type

en: Inner Container
nl: Binnenste container

en: Inner Navigation Width
nl: Binnenste navigatiebreedte

en: Insert into Section
nl: Invoegen in sectie

en: Inside
nl: Binnen

en: Install GenerateBlocks
nl: Installeer GenerateBlocks

en: Install now.
nl: Installeer nu.

en: Installing %s
nl: %s wordt geïnstalleerd

en: Installing plugins
nl: Plugins aan het installeren

en: Internal Notes
nl: Interne aantekeningen

en: Internal notes can be helpful to remember why this element was added.
nl: Interne aantekeningen kunnen nuttig zijn om te onthouden waarom dit element is toegevoegd.

en: Invalid license.
nl: Ongeldige licentie.

en: It is highly recommended that you remove the last site you imported before importing a new one.
nl: Het is aanbevolen dat je de laatste site verwijdert die je hebt geïmporteerd voordat je een nieuwe importeert.

en: Item added to cart.
nl: Item toegevoegd aan winkelwagen.

en: Javascript must be enabled to use Generate Sections
nl: Javascript moet ingeschakeld zijn om Genereer secties te kunnen gebruiken

en: Keep default archive navigation container
nl: Behoud standaard archief navigatie container

en: Keep default post container
nl: Behoud standaard berichtcontainer

en: Large
nl: Groot

en: Layout
nl: Indeling

en: Learn more here
nl: Leer hier meer

en: Left
nl: Links

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Left Sidebar Width
nl: Linkerzijbalk breedte

en: License Key
nl: Licentiecode

en: License activated.
nl: Licentie geactiveerd.

en: License deactivated.
nl: Licentie gedeactiveerd.

en: License key activated.
nl: Licentiesleutel geactiveerd.

en: License key deactivated.
nl: Licentiesleutel gedeactiveerd.

en: Line height
nl: Regelhoogte

en: Link Color
nl: Linkkleur

en: Link Color Hover
nl: Linkkleur hover

en: Link Hover
nl: Link hover

en: Link to
nl: Link naar

en: Link values
nl: Linkwaardes

en: List of terms
nl: Termenlijst

en: Load more label
nl: Laad meer label

en: Loading label
nl: Label laden

en: Loading...
nl: Aan het laden...

en: Local
nl: Lokaal

en: Location
nl: Locatie

en: Logged In
nl: Aangemeld

en: Logged Out
nl: Afgemeld

en: Make first post featured
nl: Maak eerste bericht uitgelicht

en: Make image rounded
nl: Maak afbeelding afgerond

en: Manual
nl: Handmatig

en: Masonry Post Width
nl: Masonry berichtbreedte

en: Media Attachment Size
nl: Grootte mediabijlage

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Menu Item Content
nl: Menu-item inhoud

en: Menu Item Height
nl: Menu-item hoogte

en: Menu Item Icon
nl: Menu-item icoon

en: Menu Item Width
nl: Menu-item breedte

en: Menu Items
nl: Menu-items

en: Menu Mini Cart
nl: Menu mini-winkelwagen

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Merge on Desktop Only
nl: Alleen samenvoegen op desktop

en: Merge with Content
nl: Voeg samen met inhoud

en: Merge with Secondary Navigation
nl: Voeg samen met secundaire navigatie

en: Messages
nl: Berichten

en: Meta field name
nl: Metaveld naam

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Mobile Header
nl: Mobiele header

en: Mobile Header Logo
nl: Mobiele header logo

en: Mobile Menu Breakpoint
nl: Mobiel menu breekpunt

en: Mobile Menu Label
nl: Mobiel menu label

en: Mobile header font size
nl: Mobiele header lettertypegrootte

en: Mobile only
nl: Alleen op mobiel

en: Module activated.
nl: Module geactiveerd.

en: Module deactivated.
nl: Module gedeactiveerd.

[ctx: Module name]
en: Backgrounds
nl: Achtergronden

[ctx: Module name]
en: Copyright
nl: Auteursrechten

[ctx: Module name]
en: Core
nl: Kern

[ctx: Module name]
en: Page Header
nl: Paginaheader

[ctx: Module name]
en: Secondary Navigation
nl: Secundaire navigatie

[ctx: Module name]
en: Spacing
nl: Tussenruimten

en: More %s controls:
nl: Meer %s controls:

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
nl: Tekst

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Navigation Alignment
nl: Navigatie-uitlijning

en: Navigation Background
nl: Navigatie-achtergrond

en: Navigation Background Current
nl: Navigatie-achtergrond huidig

en: Navigation Background Hover
nl: Navigatie-achtergrond hover

en: Navigation Colors
nl: Navigatiekleuren

en: Navigation Item
nl: Navigatie-item

en: Navigation Item Current
nl: Navigatie-item huidig

en: Navigation Item Hover
nl: Navigatie-item hover

en: Navigation Location
nl: Navigatie-locatie

en: Navigation Logo
nl: Navigatie-logo

en: Navigation Logo Placement
nl: Navigatielogo plaatsing

en: Navigation Search
nl: Navigatie zoeken

en: Navigation Text
nl: Navigatietekst

en: Navigation Text Current
nl: Navigatietekst huidig

en: Navigation Text Hover
nl: Navigatietekst hover

en: Navigation Width
nl: Navigatiebreedte

en: New Element
nl: Nieuw element

en: New URL
nl: Nieuwe URL

en: Next page of posts
nl: Volgende pagina van berichten

en: Next post
nl: Volgend bericht

en: No Background Image
nl: Geen achtergrond-afbeelding

en: No Comments
nl: Geen reacties

en: No Merge
nl: Geen samenvoeging

en: No Navigation
nl: Geen navigatie

en: No Repeat
nl: Niet herhalen

en: No Search Results
nl: Geen zoekresultaten

en: No Sidebars
nl: Geen zijbalken

en: No comments text
nl: Geen reacties tekst

en: No featured image
nl: Geen uitgelichte afbeelding

en: No next post
nl: Geen volgend bericht

en: No post meta
nl: Geen bericht-meta

en: No previous post
nl: Geen vorig bericht

en: No sections added!
nl: Geen secties toegevoegd!

en: No settings to import.
nl: Geen instellingen om te importeren.

en: No sites found.
nl: Geen sites gevonden.

en: No sites were found.
nl: Geen sites gevonden.

en: No thanks
nl: Nee bedankt

en: None
nl: Geen

en: Not receiving premium updates.
nl: Geen premium updates ontvangen.

en: Not receiving updates
nl: Ontvangt geen updates

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Not yet rated
nl: Nog niet beoordeeld

en: Note: We do our best to ensure all imported images are licensed for open use. However, image licenses can change, so we strongly advise that you replace all imported images with your own.
nl: Opmerking: we doen ons best om ervoor te zorgen dat alle geïmporteerde afbeeldingen vrij gebruikt mogen worden. Afbeeldingslicenties kunnen echter veranderen, dus we raden je ten zeerste aan om alle geïmporteerde afbeeldingen te vervangen door je eigen afbeeldingen.

en: Number of Items
nl: Aantal items

en: Off
nl: Uit

en: Off Canvas Menu
nl: Off Canvas menu

en: Off Canvas Panel
nl: Off Canvas paneel

en: Off-Canvas Menu Items
nl: Off-canvas menu items

en: Off-Canvas Panel
nl: Off-canvas paneel

en: Off-Canvas Sub-Menu Items
nl: Off-canvas submenu items

en: Offset Site Header Height
nl: Compensatie site header hoogte

en: Old URL
nl: Oude URL

en: On
nl: Aan

en: Open Elements
nl: Open elementen

en: Open Site Library
nl: Open site bibliotheek

en: Open tools for this module.
nl: Open gereedschap voor deze module.

en: Options exported
nl: Opties geëxporteerd

en: Options imported
nl: Instellingen geïmporteerd

en: Options imported.
nl: Opties geïmporteerd.

en: Other Theme Colors
nl: Andere thema-kleuren

en: Outside
nl: Buiten

en: Overlay
nl: Bedekking

en: Page Builder
nl: Pagina bouwer

en: Page Builder:
nl: Pagebuilder

en: Page Header
nl: Paginaheader

en: Pages
nl: Pagina's

en: Paragraph margin
nl: Paragraafmarge

en: Parallax Effect
nl: Parallax-effect

en: Parent Element
nl: Bovenliggend element

en: Parent Items
nl: Hoofditems

en: Parent Menu Items
nl: Hoofdmenu items

en: Photo of author
nl: Foto van auteur

en: Place your site header on top of the element below it.
nl: Plaats de site header bovenop het element eronder.

en: Please activate the "Visual" tab in your main editor before transferring content.
nl: Activeer de "Visueel" tab is je vaste editor voor je inhoud overzet.

en: Please upload a file to import
nl: Upload bestand om te importeren

en: Please upload a valid .json file
nl: Upload een geldig .json bestand

en: Plugins activated
nl: Plugins geactiveerd

en: Plural comments text
nl: Meervoud reacties tekst

en: Position
nl: Positie

en: Post
nl: Bericht

en: Post Meta Template
nl: Bericht meta template

en: Post Navigation
nl: Berichtnavigatie

[ctx: Post Type General Name]
en: Elements
nl: Elementen

en: Post author name
nl: Bericht auteurnaam

en: Post content
nl: Bericht-inhoud

en: Post date
nl: Berichtdatum

en: Post excerpt
nl: Bericht uittreksel

en: Post meta
nl: Bericht meta

en: Post meta name
nl: Berichtmeta-naam

en: Posts
nl: Berichten

en: Posts with custom field
nl: Berichten met aangepast veld

en: Posts with term
nl: Berichten met term

en: Preview desktop
nl: Voorbeeld desktop

en: Preview mobile
nl: Voorbeeld mobiel

en: Preview tablet
nl: Voorbeeld tablet

en: Previous page of posts
nl: Vorige pagina van berichten

en: Previous post
nl: Vorig bericht

en: Price
nl: Prijs

en: Price Slider Widget
nl: Prijsslider widget

en: Primary Button Colors
nl: Standaard knopkleuren

en: Primary Navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary Sub-Navigation
nl: Hoofd subnavigatie

en: Primary button colors can be set <a href="#">here</a>.
nl: <a href="#">Hier</a> kun je de standaard knopkleuren instellen.

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Product Columns
nl: Productkolommen

en: Product Image Area Width
nl: Productafbeelding gebiedsbreedte

en: Product Tab Active
nl: Producttab actief

en: Product Tab Text
nl: Producttab tekst

en: Product Tabs
nl: Producttabs

en: Product Title
nl: Producttitel

en: Product Title Hover
nl: Producttitel hover

en: Products
nl: Producten

en: Products Per Page
nl: Aantal producten per pagina

en: Published date before text
nl: Gepubliceerd datum voor tekst

en: Quick hook select
nl: Snelle hook selectie

en: Rated %s out of 5
nl: Beoordeling: %s van 5

en: Read more
nl: Lees meer

en: Read more label
nl: Lees meer label

en: Receive beta updates
nl: Ontvang beta-updates

en: Receiving premium updates.
nl: Premium-updates ontvangen.

en: Receiving updates
nl: Ontvangt updates

en: Refresh Sites
nl: Ververs sites

en: Refresh sites
nl: Vernieuw sites

en: Regenerate CSS File
nl: Regenereer CSS bestand

en: Related/Upsell Columns
nl: Gerelateerde/upsell kolommen

en: Related/Upsell Product Titles
nl: Gerelateerde/opwaarderende producttitels

en: Related/upsell title font size
nl: Gerelateerd/upsell titel lettergrootte

en: Reload Page
nl: Herlaad pagina

en: Remove
nl: Verwijder

en: Remove Imported Site
nl: Verwijder geïmporteerde site

en: Remove Sections
nl: Verwijder secties

en: Remove background image
nl: Verwijder achtergrondafbeelding

en: Remove container condition
nl: Verwijder container conditie

en: Remove imported site
nl: Verwijder geïmporteerde site

en: Remove unnecessary distractions like sidebars, footer widgets and sticky menus.
nl: Verwijder onnodige afleidingen zoals zijbalken, footer widgets en sticky menu's.

en: Removing imported content
nl: Verwijderen geïmporteerde inhoud

en: Repeat
nl: Herhaal

en: Repeat x
nl: Herhaal horizontaal

en: Repeat y
nl: Herhaal verticaal

en: Replace default primary post meta
nl: Vervang standaard primaire bericht-meta

en: Replace default secondary post meta
nl: Vervang standaard secundaire bericht-meta

en: Replace with updated date
nl: Vervang door bijgewerkt datum

en: Requires GP Premium %s.
nl: Vereist GP Premium %s.

en: Reset
nl: Terugzetten

en: Reset Settings
nl: Instellingen terugzetten

en: Reset your customizer settings.
nl: Reset je customizer instellingen.

en: Restoring CSS
nl: Terugzetten CSS

en: Restoring content
nl: Terugzetten inhoud

en: Restoring site options
nl: Terugzetten site-instellingen

en: Restoring theme options
nl: Terugzetten thema-instellingen

en: Restoring widgets
nl: Terugzetten widgets

en: Retina Logo
nl: Retina logo

en: Right
nl: Rechts

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Right Sidebar Width
nl: Rechterzijbalk breedte

en: Roles
nl: Rollen

en: Sale Sticker Background
nl: Aanbiedingssticker achtergrond

en: Sale Sticker Text
nl: Aanbiedingssticker tekst

en: Sale flash over image
nl: Aanbiedingflits over afbeelding

en: Save
nl: Opslaan

en: Scripts/Styles
nl: Scripts en stijlen

en: Search Element
nl: Zoek element

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Secondary Menu
nl: Secundair menu

en: Secondary Menu Items
nl: Secundaire menu-items

en: Secondary Mobile Menu Toggle
nl: Secundair mobiel menu toggle

en: Secondary Nav
nl: Secundaire navigatie

en: Secondary Navigation
nl: Secundaire navigatie

en: Secondary Sub-Menu Items
nl: Secundaire submenu items

en: Secondary Sub-Navigation
nl: Secundaire subnavigatie

en: Section
nl: Sectie

en: Section Background
nl: Sectie-achtergrond

en: Section Label
nl: Sectielabel

en: Sections
nl: Secties

en: Security check failed.
nl: Beveiligingscontrole mislukt.

en: Select Units
nl: Selecteer eenheden

en: Separating Space
nl: Scheidingsruimte

en: Set Overlay Defaults
nl: Stel bedekkingsstandaarden in

en: Set a custom copyright message in your footer.
nl: Zet een aangepaste copyright boodschap in je voettekst.

en: Set as Section Background
nl: Stel in als sectie achtergrond

en: Set background image
nl: Stel achtergrondafbeelding in

en: Set background images for various HTML elements.
nl: Stel achtergrondafbeeldingen in voor verschillende HTML-elementen.

en: Set blog options like infinite scroll, masonry layouts and more.
nl: Stel blogopties in zoals oneindig scrollen, masonry lay-outs en meer.

en: Set the padding and overall spacing of your theme elements.
nl: Stel de padding en de algemene spatiëring van je thema-elementen in.

en: Set up a mobile header, sticky navigation or off-canvas panel.
nl: Stel een mobiele header, klevende navigatie of off-canvas paneel in.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings imported.
nl: Instellingen geïmporteerd.

en: Settings reset.
nl: Instellingen gereset.

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Shop
nl: Winkel

en: Shop Product Titles
nl: Winkel productnamen

en: Shopping Bag
nl: Winkeltas

en: Shopping Basket
nl: Winkelmand

en: Shopping Cart
nl: Winkelwagen

[ctx: Short name for meta box]
en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Shortcodes are allowed.
nl: Shortcodes zijn toegestaan.

en: Show this Element to all languages.
nl: Toon dit element bij alle talen

en: Side
nl: Zijkant

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Sidebar / Content
nl: Zijbalk / Inhoud

en: Sidebar / Content / Sidebar
nl: Zijbalk / Inhoud / Zijbalk

en: Sidebar / Sidebar / Content
nl: Zijbalk / Zijbalk / Inhoud

en: Sidebar Layout
nl: Zijbalk layout

en: Sidebar Widgets
nl: Zijbalk widgets

en: Sidebars
nl: Zijbalken

en: Single
nl: Enkel

en: Single Content Title (H1)
nl: Titel enkele inhoud (H1)

en: Single Product
nl: Enkel product

en: Single post
nl: Enkel bericht

en: Singular comments text
nl: Enkelvoudige reacties tekst

en: Site Footer
nl: Site footer

en: Site Header
nl: Site header

en: Site Library
nl: Sitebibliotheek

en: Site Logo
nl: Site logo

en: Site Tagline
nl: Site ondertitel

en: Site Title
nl: Site titel

en: Size (Auto)
nl: Grootte (auto)

en: Skip
nl: Sla over

en: Slide
nl: Schuiven

en: Slider Background Color
nl: Slider achtergrondkleur

en: Slider Bar Color
nl: Slider balkkleur

en: Small
nl: Klein

en: Smooth scroll
nl: Soepel scrollen

en: Source
nl: Bron

en: Space between
nl: Spatie tussen

en: Spacing
nl: Tussenruimte

en: Star Ratings
nl: Ster-beoordelingen

en: Static
nl: Statisch

en: Sticky
nl: Plakkend

en: Sticky + Static
nl: Plakkend + statisch

en: Sticky Navigation
nl: Plakkende navigatie

en: Sticky Navigation Logo
nl: Sticky navigatielogo

en: Sticky Panel Cart
nl: Sticky paneel winkelwagen

en: Style
nl: Stijl

en: Sub-Menu Background
nl: Submenu Achtergrond

en: Sub-Menu Background Current
nl: Submenu achtergrond huidig

en: Sub-Menu Background Hover
nl: Submenu Achtergrond Hover

en: Sub-Menu Item Height
nl: Submenu-item hoogte

en: Sub-Menu Items
nl: Submenu items

en: Sub-Menu Text
nl: Submenu tekst

en: Sub-Menu Text Current
nl: Submenu tekst huidig

en: Sub-Menu Text Hover
nl: Submenu tekst hover

en: Sub-Menu Width
nl: Submenu-breedte

en: Sub-Navigation Item
nl: Subnavigatie-item

en: Sub-Navigation Item Current
nl: Subnavigatie-item huidig

en: Sub-Navigation Item Hover
nl: Subnavigatie-item hover

en: Success Message Background
nl: Succesbericht achtergrond

en: Success Message Text
nl: Succesbericht tekst

en: Support
nl: Ondersteuning

en: System Fonts
nl: Systeemlettertypes

en: Tag name
nl: Tag-naam

en: Tagline
nl: Ondertitel

en: Take note of the old and new URLs below, then head over to the Elementor Tools area to replace them.
nl: Noteer de oude en nieuwe URL's hieronder en ga naar het Elementor Tools-gebied om ze te vervangen.

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Template Tags
nl: Thema tags

en: Term archives
nl: Term archief

en: Term description
nl: Term omschrijving

en: Term name
nl: Termnaam

en: Term separator
nl: Term scheidingsteken

en: Terms
nl: Termen

en: Text
nl: Tekst

en: Text Alignment
nl: Tekstuitlijning

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Text Current
nl: Tekst huidig

en: Text Hover
nl: Tekst hover

en: Text transform
nl: Teksttransformatie

en: The author of the current post.
nl: De schrijver van het huidige bericht.

en: The content separator controls the space between the featured image, title, content and entry meta.
nl: Het inhoudsscheidingsteken regelt de ruimte tussen de uitgelichte afbeelding, titel, inhoud, en metagegevens.

en: The content title of the current post/taxonomy.
nl: De inhoudstitel van het huidige bericht/taxonomie.

en: The entire collection of GeneratePress premium modules.
nl: De volledige verzameling premium modules voor GeneratePress.

en: The published date of the current post.
nl: De publicatiedatum van het huidige bericht.

en: The taxonomy to check if in the same term.
nl: De taxonomie om te controleren of het om dezelfde term gaat.

en: The terms attached to the chosen taxonomy (category, post_tag, product_cat).
nl: De termen behorende tot de gekozen taxonomie (category, post_tag, product_cat).

en: Theme options restored.
nl: Thema-instellingen teruggezet.

en: These plugins are already installed.
nl: Deze plug-ins zijn al geïnstalleerd.

en: These plugins can be installed automatically.
nl: Deze plug-ins kunnen automatisch worden geïnstalleerd.

en: These plugins need to be installed manually.
nl: Deze plug-ins moeten handmatig worden geïnstalleerd.

en: This Element will replace your site footer area that holds your copyright message. It will not replace footer widgets if they exist.
nl: Dit element vervangt het footer gebied van je site waar het copyright bericht staat. Het vervangt niet je footer widgets als deze bestaan.

en: This action can not be undone, are you sure?
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt. Weet je het zeker?

en: This appears to be an invalid license key for %s.
nl: Dit lijkt een ongeldige licentiesleutel te zijn voor %s.

en: This appears to be an invalid license key for GP Premium.
nl: Dit is een ongeldige licentiecode voor GP Premium.

en: This can overwrite existing settings and cannot be undone.
nl: Dit kan bestaande instellingen overschrijven en kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: This element needs a location set within the Display Rules tab in order to display.
nl: Dit element heeft een locatie nodig die is ingesteld op het tabblad Weergaveregels om getoond te worden.

en: This is a placeholder for your content.
nl: Dit is een plaatshouder voor je inhoud.

en: This is a placeholder for your description.
nl: Dit is een plaatshouder voor je beschrijving.

en: This module has been deprecated. Deactivating it will remove it from this list.
nl: Deze module is verouderd. Als u deze deactiveert, wordt deze uit deze lijst verwijderd.

en: This module has been deprecated. Please consider using our GenerateBlocks plugin instead.
nl: Deze module is verouderd. Overweeg om in plaats hiervan onze GenerateBlocks plugin te gebruiken.

en: This module has been deprecated. Please use Elements instead.
nl: Deze module is verouderd. Gebruik in plaats daarvan Elements.

en: This module has been deprecated. Switch to our dynamic typography system in Customize > General instead.
nl: Deze module is verouderd. Schakel in plaats daarvan over naar ons dynamische typografie systeem via Aanpassen > Algemeen.

en: This page is using a <a href="%s">Content Template Element</a>. Some of the options below may not apply.
nl: Deze pagina gebruik een <a href="%s">inhoud template element</a>. Sommige van de opties hieronder zijn mogelijk niet van toepassing.

en: This page is using a <a href="%s">Page Hero Element</a>. Some of the options below may not apply.
nl: Deze pagina gebruik een <a href="%s">pagina hero element</a>. Sommige van de opties hieronder zijn mogelijk niet van toepassing.

en: This page is using a <a href="%s">Post Meta Template Element</a>. Some of the options below may not apply.
nl: Deze pagina gebruik een  <a href="%s">bericht meta template element</a>. Sommige van de opties hieronder zijn mogelijk niet van toepassing.

en: This page is using a <a href="%s">Sidebar Element</a>. Some of the options below may not apply.
nl: Deze pagina gebruik een <a href="%s">zijbalk element</a>. Sommige van de opties hieronder zijn mogelijk niet van toepassing.

en: This page is using a <a href="%s">Site Footer Element</a>. Some of the options below may not apply.
nl: Deze pagina gebruik een <a href="%s">site footer element</a>. Sommige van de opties hieronder zijn mogelijk niet van toepassing.

en: This page is using a <a href="%s">Site Header Element</a>. Some of the options below may not apply.
nl: Deze pagina gebruik een <a href="%s">site header element</a>. Sommige van de opties hieronder zijn mogelijk niet van toepassing.

en: This process makes changes to your database. If you have existing data, be sure to create a backup as a precaution.
nl: Deze procedure maakt aanpassingen in je database. heb je bestaande gegevens, zorg dan dat je een backup maakt uit voorzorg.

en: This process makes changes to your website. If it contains important data, we suggest backing it up before proceeding.
nl: Dit proces maakt veranderingen aan je website. Als deze belangrijke data bevat, raden we aan om deze te back-uppen.

en: This process restores your previous options, widgets and active plugins. It will also remove your imported content and CSS.
nl: Deze procedure zet de vorige instellingen, widgets, en actieve plugins terug. Het verwijdert ook de geïmporteerde inhoud en CSS.

en: This site is using Elementor which means you will want to replace the imported image URLs.
nl: Deze site maakt gebruik van Elementor, wat betekent dat je de geïmporteerde afbeeldings-URLs moet aanpassen.

en: This site uses the following plugins.
nl: Deze site maakt gebruik van de volgende plugins:

en: This will delete all of your customizer settings. It cannot be undone.
nl: Dit zal al je customizer instellingen verwijderen. Het kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: This will delete all settings for this module. It cannot be undone.
nl: Hiermee worden alle instellingen voor deze module verwijderd. Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: This will design your overlay by changing options in the Customizer for you. Once saved, this can not be undone.
nl: Dit ontwerpt de overlay door de instellingen in de Customizer voor je te wijzigen. Eenmaal opgeslagen kan dit niet ongedaan worden gemaakt.

en: This will import the options from the Customizer.
nl: Dit importeert de instellingen van de Customizer.

en: This will install and activate needed plugins, import demo content, and import site options.
nl: Dit installeert en activeert de benodigde plug-ins, importeert de demo-inhoud en importeert site-instellingen.

en: This will remove the current sidebar widgets for the selected sidebar. Your layout must have a sidebar set for this Element to show.
nl: Dit verwijdert de huidige zijbalkwidgets voor de geselecteerde zijbalk. Je lay-out moet een zijbalk hebben om dit Element te laten zien.

en: Title
nl: Titel

en: To disable it, find WP_DEBUG in your wp-config.php file and set it to false like the below.
nl: Zoek - om het uit te schakelen - naar WP_DEBUG in je wp-config.php-bestand en stel het in op false zoals hieronder.

en: To take full advantage of Block Elements, we suggest using our GenerateBlocks plugin.
nl: Om volledig gebruikt te kunnen maken Block Elements, raden we het gebruik van onze GenerateBlocks plug-in aan.

en: Top
nl: Bovenkant

en: Top Bar
nl: Topbalk

en: Top Bar Padding
nl: Topbalk padding

en: Top Padding
nl: Padding boven

en: Transition
nl: Overgang

en: Try again
nl: Nogmaals proberen

en: Typography
nl: Typografie

en: Un-link values
nl: Waarden loskoppelen

en: Unable to execute PHP as %s is defined.
nl: Kan PHP niet uitvoeren omdat %s is gedefinieerd.

en: Update Element
nl: Bijwerken element

en: Update now.
nl: Nu bijwerken.

en: Updated date
nl: Bijgewerkt datum

en: Updated date before text
nl: Bijgewerkt datum voor tekst

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload %s
nl: Uploaden %s

en: Use % in place of the number of comments
nl: Gebruik % in de plaats van het aantal reacties

en: Use Navigation as Header
nl: Gebruik navigatie als header

en: Use Sections
nl: Gebruik secties

en: Use button to load more posts
nl: Gebruik knop om meer berichten te laden

en: Use fallback image
nl: Gebruik terugval-afbeelding

en: Use infinite scroll
nl: Gebruik oneindig scrollen

en: Use our block editor theme builder, build advanced HTML hooks, and gain more Layout control.
nl: Gebruik onze block editor theme builder, bouw geavanceerde HTML hooks, en krijg meer Layout controle.

en: Use the above template tag to add the current year to your footer.
nl: Gebruik bovenstaande template tag om het huidige jaartal aan je footer toe te voegen.

en: Use the background color as a background overlay.
nl: Gebruik de achtergrondkleur als een achtergrondbedekking.

en: Use theme more link
nl: Gebruik thema meer link

en: User meta
nl: Gebruiker meta

en: Users
nl: Gebruikers

en: Variants
nl: Varianten

en: Vertical Alignment
nl: Verticale uitlijning

en: View Site
nl: Bekijk site

en: View all posts by %s
nl: Bekijk alle berichten van %s

en: View your shopping cart
nl: Bekijk je winkelmand

en: Visual
nl: Visueel

en: Warning: This will delete your settings and can not be undone.
nl: Waarschuwing: Dit verwijdert je instellingen en kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: We will attempt to serve exact image sizes based on your width/height settings. If that is not possible, we will resize your images using CSS. Learn more about featured image sizing %s.
nl: We proberen om exacte afbeeldingsformaten weer te geven op basis van de breedte/hoogte-instellingen. Als dat niet mogelijk is, verkleinen we de afbeeldingen met CSS. Lees meer informatie over de aanbevolen afbeeldingsgrootte %s.

en: Why?
nl: Waarom?

en: Widget Padding
nl: Widgetpadding

en: Widget Title
nl: Widgettitel

en: Widget Titles
nl: Widgettitels

en: Width
nl: Breedte

[ctx: Width]
en: Contained
nl: Ingesloten

[ctx: Width]
en: Contained (no padding)
nl: Ingesloten (geen padding)

[ctx: Width]
en: Full
nl: Volledig

en: WooCommerce - Cart
nl: WooCommerce - Winkelmandje

en: WooCommerce - Checkout
nl: WooCommerce - Afrekenen

en: WooCommerce - Global
nl: WooCommerce - Wereldwijd

en: WooCommerce - Shop
nl: WooCommerce - Winkel

en: WooCommerce not activated.
nl: WooCommerce is niet geactiveerd.

en: WordPress debug mode is currently enabled. With this, any errors from third-party plugins might affect the import process.
nl: De foutopsporingsmodus van WordPress is momenteel ingeschakeld. Hierdoor kunnen eventuele fouten van plug-ins van derden het importproces beïnvloeden.

en: Your license is not active for this URL.
nl: Je licentie is niet actief voor deze URL.

en: Your license key expired on %s.
nl: Je licentiecode is verlopen op %s.

en: Your license key has been disabled.
nl: Je licentiecode is gedeactiveerd.

en: Your license key has reached its activation limit.
nl: Je licentiecode heeft de activatielimiet bereikt.

en: bold
nl: vetgedrukt

en: capitalize
nl: hoofdletters maken

en: here
nl: hier

en: inherit
nl: overerven

[ctx: label]
en: Basic layout with term buttons
nl: Eenvoudige layout met term-knoppen

[ctx: label]
en: Basic single post page hero
nl: Eenvoudige enkel bericht-hero

[ctx: label]
en: Default next and previous buttons
nl: Standaard volgende en vorige knoppen

[ctx: label]
en: Full footer 1
nl: Volledige footer 1

[ctx: label]
en: Full footer 2
nl: Volledige footer 2

[ctx: label]
en: Inline with avatar
nl: Inline met avatar

[ctx: label]
en: Landscape layout
nl: Liggende layout

[ctx: label]
en: Layout with offset content
nl: Layout met offset inhoud

[ctx: label]
en: Rounded buttons with icon
nl: Afgeronde knoppen met icoon

[ctx: label]
en: Single post hero with excerpt
nl: Enkel bericht-hero met uittreksel

[ctx: label]
en: Stacked with avatar
nl: Gestapeld met avatar

[ctx: label]
en: Term buttons
nl: Term-knoppen

[ctx: label]
en: Two columns with arrows
nl: Twee kolommen met pijlen

[ctx: label]
en: Two columns with background overlays
nl: Twee kolommen met achtergrond bedekking

[ctx: label]
en: Two columns with featured image
nl: Twee kolommen met uitgelichte afbeelding

en: lowercase
nl: kleine letters

[ctx: more on post title]
en: More on %s
nl: Meer op %s

en: none
nl: geen

en: normal
nl: normaal

en: out of 5
nl: van 5

en: uppercase
nl: hoofdletters
